Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

FM | FM 2013 | FM 2013 indir | FM 2012 | FM 2012 indir | Futbol Menajer

FM 2013 en iyi genç yetenekler

Bu makalemizde sizlere Football Manager 2013 için en iyi genç oyuncuları paylaşacağız. Yani geleceğin en büyük yetenekleri. Tamamen kâr makinası oyunculara sahip olabileceksiniz. Kimisi pahalı, kimisi ucuz fakat hepsi büyük bir potansiyele sahip oyuncular. Oyunun wonderkid diye tabir edilen oyuncuları. Bu tarz oyuncuları alıp yetiştirerek ileride büyük bir sermaye edinebilir veya oyuncuyu takımınıza bağlayıp büyük başarılara bu oyuncular ile yelken açabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir şey. İster satın, ister takımınızın yıldızı yapın. Çünkü hepsi bir birinden büyük potansiyele sahip oyuncular. Geleceğin yeteneklerini sizlerle paylaşıyoruz…

Geleceğin kalecileri  

fm 2013 wonderkid kaleciler 500x251 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

Evet yukarıdaki resimde bulunan oyuncular geleceğin en iyi kalecileri. En pahalısı Gladbach takımında oynayan ter Stegen iken en ucuz kaleci ise Stefanos Kapinos. Fakat bu kalecilerin hepsi wonderkid konumunda bulunuyor. Yani istediğiniz kaleciyi alabilirsiniz. Size en uygun fiyatı olan, gelecekte sıkıntı yaratmayacak, uyruk olarak takımda uyumsuzluk çıkarmayacak en iyi kaleciler kim ise onları en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Unutmamamız gereken bir şey var ki kaleciler 35 – 40 yaşlarına kadar sorunsuzca forma giyebiliyorlar. Yani seçeceğiniz kaleci uzun vadede en iyi arkadaşınız bile olabilir !..

Geleceğin defansları ( DC )

fm 2013 wonderkid defanslar 500x537 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

En küçüğü 16, en büyüğü ise 20 yaşında olmak üzere stoper mevkisinde oynayabilen bir birinden genç onlarca oyuncu . Her takımın bütçesine uygun transfer yapabilmeniz mümkün. Bir birinden değerli bu oyuncular arasında seçim yaparken zorlanacaksınız.. Çünkü hepsi gelecekte iyi bir stoper olacak ve takımın bel kemiğini yüklenecekler adeta ! FM 2013 en iyi defansları arasına girmeye hak kazanabilecek bu en iyi wonderkid stoper oyunculistesi tam size göre !

Geleceğin Bekleri ( DR – DL ) 

fm 2013 wonderkid bekler 500x552 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

Bu listeye baktığımızda ise geleceğin en iyi beklerini görmekteyiz. Dikkatli baktığımızda ise sağ bek mevkisinde tanıdık bir isim gözümüze çarpıyor. Ozan Tufan. Bursaspor’un alt yapısında yetişmiş ve sağ bek oynayabilen Ozan oyunumuzdaki wonderkid oyuncular arasında kendine yer edinmiş gözüküyor… Hem sağ hem sol bek olarak böyle bi liste içerisinden seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Tercih tamamen sizin kriterlerinize kalmış . Çünkü hepsi iyi birer wonderkid oyuncu !..

Wonderkid Defansif Orta Sahalar ( DMC ) 

fm 2013 wonderkid defansif orta sahalar 500x504 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

Bu listemizde ise oyunumuzda geleceğin yıldızı olabilecek defansif orta saha mevkisinde oynayabilen oyuncuları görüyoruz. Bonservis anlamında zorlanmayacağınız bazı oyuncular bulunuyor. Eğer alamayacağınız oyuncular olur ise onları kiralık olarak ilk sene kiralayın ve takımın değişilmezi yaparak oyuncuya takımınızı sevdirin. Çünkü böyle yaptığınız zaman diğer sezon oyuncu kendi bile gelmek isteyebilir.

fm 2013 wonderkid ortasahalar 500x313 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

Alternatif olarak diğerlerine oranla biraz daha az oyuncu var. Çoğunu almakta zorlanabilirsiniz çünkü büyük takımların alt yapılarından yetişmiş oyuncuların sayısı oldukça fazla. Ama kira yöntemi ile yine de şansınızı deneyebilirsiniz.

Wonderkid Kanat Oyuncuları ( M – AM – W ( R) – M – AM – W ( L )

fm 2013 wonderkid sag kanat 500x373 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

fm 2013 wonderkid sol kanat 500x312 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

Kanat oyuncularına baktığımız zaman yine iki tane Türk uyruklu oyuncumuz wonderkid listesinde kendine yer bulmuş durumda . Ömer Bayram ve Gökhan Töre. İki listede de bir çok farklı mevkide oynayabilen değerli oyuncular var. Kanat oyuncusu olarak diğer mevkiler gibi sıkıntıya girmezsiniz. Çünkü bir çok wonderkid kanat oyuncusu küçük takımlarda oynuyorlar ve transfer edilmeleri çok zor değil. Bu tamamen size kalmış bir şey artık.

Wonderkid Ofansif Orta Sahalar

fm 2013 wonderkid ofansif orta sahalar 484x1024 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

Evet işte tercih yapmakta zorlanabileceğiniz kalabalık bir liste. Tamamı wonderkid ve tamamı bir çok mevkide oynayabiliyorlar. Fakat bu oyuncuların hepsinin oynadığı en iyi mevki ofansif orta saha mevkisi . Ucuz, pahalı bir çok oyuncu bu listede. Size en uygun wonderkid oyuncuyu seçmekte zorlanabilirsiniz, umarım doğru bir seçim yaparsınız. Türk uyruğa sahip 4 oyuncumuzda bu listede yer almaktadır. Artık tamamen seçim sizin.

Wonderkid Forvetler ( Golcüler )  

fm 2013 wonderkid golcu forvetler 500x780 FM 2013   Wonderkid Oyuncular ( En iyi Gençler )

Evet kalabalık bir wonderkid forvet listesi. Kimisi kule , kimisi gol makinası. Bitmek bilmeyen enerjileri ile yetiştirdiğiniz zaman sizlere oldukça fazla yardımcı olabilecek oyuncular. Hepsinin özellikleri bir birinden farklı. Kimi sadece santrafor olarak oynayabilirken kimisi ise  değişik mevkilerde görev yapabiliyor. Her bütçeye uygun golcü oyuncular sizlerle…

Tüm bu oyuncuları kısaliste halinde indirmek isterseniz size yine yardımcı olabiliriz. 252 tane wonderkid oyuncunun bulunduğu kısa listenin linkini aşağıda paylaşacağım.

Bir önceki yazımız olan FM2013 Oyuncu ve Personeller başlıklı makalemizde FM 2013 En İyi Personeller, FM 2013 Full İndir ve Footbal Manager 2013 En İyi Personeller hakkında bilgiler verilmektedir.

Web Tasarım Firması Türkiyedeki kalitesini kanıtlamış ve yapmış olduğu işlerle ispatlamış bir Firmadır.
Hosting Firması Kendisini Hosting Sunucu Gibi işlerlede kanıtlamış, alanında uzman Bir Firmadır.
Seo Firması Diğer Seo Firmalarında Farklı anında kesin çözüm ürete bilen Sorunlarla ilgili tek Firmadır.

Yazar : admin
Bu yazıya yorum yapın!